(نوشیدنی ژل آلوئه ورا) Forever Aloe Vera Gel

ژل نوشیدنی آلوئه ورا با خلوص 99.7% از ژل داخلی برگ آلوئه ورا تهیه شده که کاملا طبیعی و با دست برداشت شده است،با استفاده از این ژل به قدرت طبیعت پی خواهید برد.

ژل آلوئه ورای انحصاری فوراورلیوینگ، اساساً همان ژل تازه برگ آلوئه ورا است که در بین بیش از ۴۰۰ گونه ی آلوئه این گونه بهترین نوع خوراکی و پوستی می باشد و این گیاه درمزارع خاص و در یک فرایند کاملا کنترل شده پرورش داده می شود. همچنین این ژل برای حفظ سلامت سیستم گوارش و سطح انرژی طبیعی به شمار می رود.


این محصول اولین فرآورده ای است که توسط انجمن جهانی آلوئه تأیید و تقدیر شده است.ژل آلوئه ورا دارای مقادیر فراوان ویتامین ها و مواد مغذی است که دارای 2۰۰ مکمل غذایی، 2۰ نوع ماده معدنی، 12 نوع ویتامین حاوی ویتامین B12 که این ویتامین تنها در 2 منبع گیاهی یافت می شود و اسید فولیک که توسط دپارتمان سلامت برای تمام بانوانی که قصد باردار شدن دارند تجویز می شود، در ژل آلوئه ورا یافت می شود و 18 نوع آمینواسید که 8 نوع آن برای بدن ضروری است و توسط خود بدن ساخته نمیشود.


ژل گیاه آلوئه ورا دارای خاصیت آداپتوژنیک است: به این معنی که افراد مختلف برحسب نیاز خود به مواد مغذی از خواص آن بهره مند می شوند.پلی ساکاریدهای موجود در ژل آلوئه ورا همراه با فعالیت ضد ویروسی آن، بیانگر فوائد بسیاری از این ماده برای درمان بیماری هایی نظیر: ایدز، سرطان و کولیت های زخمی روده می باشد. دیگر جنبه های موکوپلی ساکاریدها یا MSM ، MPS این است که آن ها در هرسلول یافت می شوند.

نکات کلیدی نوشیدنی ژل خالص آلوئه ورای فوراور:
• در مصرف خوراکی و موضعی، ترمیم کننده طبیعی است.
• روزانه به عنوان یک غذای مغذی و موثر در لاغری و زیبایی پوست و درمان مشکلات گوارشی مصرف می شود.
• برای افراد مبتلا به ناراحتی های گوارشی، آرتریت، دیابت و مشکلات پوستی و التهابات پروستات و معده و روده مناسب است.
• بهترین و قو یترین روش برای سم زدایی و پاکسازی کبد، کلیه و روده ها می باشد.
• در صورت باز نکردن پلمپ بسته بندی تا تاریخ مصرف و در صورت باز کردن تا 2۰ روز در یخچال قابل نگهداری است

طریقه مصرف:ترجیحا با معده خالی و هر روز صبح ناشتا یا آخر شب٦٠ الی ٨٠ سی سی را با یک لیوان آب یا آب میوه طبیعی مخلوط کنید، پس از مصرف حتماً در یخچال نگهداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *