فوراور فریدم Forever Freedom

روز خود را با نوشیدنی فریدم آغاز کنید و تاثیر شگفت انگیز آن را احساس کنید .این نوشیدنی بی نظیر ژل آلوئه طبیعی است با طعم پرتقال ،فرمولاسیون منحصر به فرد موجود در این نوشیدنی آلوئه ورا، راهی عملی و مغذی برای حمایت از سلامت مفاصل ارائه می دهد و برای ورزشکاران و افراد بالغ ایده آل است. این محصول دارای سولفات گلوکزامین و سولفات کندراتین است که از عناصر مهم برای کمک به حفظ عملکرد سالم و تحرک مفاصل است. این نوشیدنی همچنین حاوی سخت پوستان از جمله میگو، خرچنگ و لابستر می باشد.

فوراور فریدم آلوئه ورا را با مواد دیگری ترکیب کرده است که همگی این مواد برای حفظ سلامت و کارکرد صحیح و سالم مفاصل و نیروی حرکتی انسان مفید می باشند. ما دو عنصر مهم یعنی فسفات گلوکزامین و سولفات کندوراتین که عناصری طبیعی و مفید برای سلامت مفاصل هستندرا گرفته و آن ها را با ژل آلوئه ورای خود ترکیب کرده ایم. بدین منظور، ویتامین C و (متیل سولفونیل متان) MSM را نیز به فرمول خود افزوده ایم زیرا ویتامین C و MSM نقش مهمی در بافت های پیوندی و عملکرد مفاصل بدن دارند.گلوکزامین و کندوراتین موادی طبیعی هستند که ساختار و سلامت غضروف ها کمک می کنند و این امر منجر به کارکرد سالم غضروف هایی می شود که در واقع بافت ضربه گیر بدن می باشند. مواد مذکور می توانند مانع خشک شدن مایع غضروفی در درون مفاصل شوند و به آنها امکان دهند تا آزادانه بر روی یکدیگر سوار شده و حرکت کنند. با افزایش سن، توانایی طبیعی بدن برای تولید این روغن لازم برای غضروف ها از دست می رود و در نتیجه، مفاصل انسان همراه با کهولت سن خشک می شوند.

فوراور فریدم میزان مورد نیاز گلوکزامین (1500mg ) و کندوراتین (1200mg ) را به اضافه 750mg MSM و 250mg ویتامین C در ازای هر چهار انس (هر 112g ) وارد بدن می نماید. وقتی گلوکزامین، کندوراتین، ویتامین C و MSM با هم ترکیب می شوند، این ترکیب می تواند به بهترین نحو سلامت مفاصل بدن را تامین نماید.

از خواص این ژل می توان درمان بیماری های مفصلی و استخوانی از قبیل آرتروز، روماتیسم، دیسک کمر و گردن، پوکی استخوان، استئوآرتریت و زخم معده را نام برد.لازم به ذکر است به دلیل آلوئه ورای موجود در این نوشیدنی، ترکیبات آن به راحتی جذب بدن می شود.

روش استفاده:
قبل از باز کردن تکان داده شود
40 میلی لیتر صبح ناشتا و 40 میلی لیتر شب هنگام خواب
بهترین زمان مصرف 20 روز پس از باز شدن باقیمانده را بعد از باز کردن در یخچال نگهداری کنید.

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *