فوراور آلوئه بیتس ان پیچز Forever Aloe Bits N’ Peaches

نوشیدنی هلوی فوراور یک نوشیدنی دلچسب و خوشمزه است که از ترکیب ژل آلوئه ورای طبیعی با خلوص 84.3% ،هلوی تازه و رسیده و ویتامین ث تشکیل شده است که به طرز شگفت انگیزی به سیستم گوارش و سیستم ایمنی بدن و شفافیت و طراوت پوست کمک می کند ،با طعم عطر بی نظیر نوشیدنی هلو دیگر لازم نیست برای خوردن هلو منتظر تابستان باشید این نوشیدنی همیشه در دسترستان خواهد بود.

فوراوِر آلوئه بیتس اند پیچس محصول دیگری است که 1۰۰% خواص ژل آلوئه ورا را داشته و از طعمی عالی و لذ تبخش برخوردار است. این محصول با طعم طبیعی هلو و کنستانتره هلو ارائه شده است نوشیدنی هلو فوراور طعمی بی نظیر دارد که شبیه هیچ طعم دیگری نیست این محصول حاوی تکه های خالص آلوئه وراست که با هلوی رسیده ترکیب شده اند.
قرنهاست که مردم سرتاسر دنیا آلوئه ورا را به خاطر خواصش و تاثیری که بر سلامتی بشر دارد مصرف می کنند. افزودن هلو در واقع سبب افزوده شدن کارتنوئیدها به این محصول شده است. کارتنوئیدها که به وفور در هلو یافت می شوند حاوی آنتی اکسیدا نها و ویتامین A هستند. این عناصر نقش مهمی در عملکرد صحیح سیستم ایمنی بدن دارند.کودکان طعم این نوشیدنی سالم را بسیار دوست دارند و برای مشکلات روده و یبوست بسیار مفید است


این محصول را با یخ و آبمیوه مخلوط کنید و در هر ساعتی از روز، از طعم شگفت انگیز آن لذت ببرید

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *