عسل فوراور Forever Bee Honey

عسل طبیعی فوراور را می توانید به عنوان یک شیرین کننده مغذی و مفید جایگزین شکر در رژیم غذایی خود کنید ،این عسل یک غذای طبیعی و با هضم آسان برای استفاده در تمام طول عمر شماست حاوی مواد مفید برای سلامتی شامل قندهای طبیعی ،مواد معدنی مورد نیاز بدن ،ویتامین ها ،آنزیم ها ،پروتئین ها و آمینو اسیدها،100%طبیعی ،خوشمزه و مغذی و انرژی زای سریع با جذب آسان در بدن ،غنی از کربوهیدرات و مواد معدنی مثل کلسیم و فسفر است.

فوراور دارای بزرگترین مکان های پرورش کندوهای زنبور عسل در اسپانیا است و کندوهای مورد استفاده در محلی ایده آل و محیطی دست نخورده و بکر قرار گرفته اند که عاری از هرگونه آلودگی مثل سموم آفتکش و دیگر آلاینده ها است. همچنین فوراور برای جمع آوری و نگهداری مواد اولیه در شرایط طبیعی از تجهیزاتی ویژه استفاده می نماید تا بتواند مرغوبترین محصولات زنبور عسل را به دست شما برساند.این موضوع باعث شده که 60% از بازار محصولات زنبور عسل دنیا در اختیار این کمپانی قرار گیرد.
زنبورها با پریدن از این گل به آن گل، نکتار غنی گل ها را جمع آوری کرده و آن را با آنزیمهای خود مخلوط کرده و عسل می سازند و آن را در کندوهای خود ذخیره میکنند. سالهاست که عسل، به عنوان بهترین و بهینه ترین غذای طبیعی شناخته شده است. عسل منبعی از انرژی است که به راحتی در بدن انسان هضم می شود.این محصول حاوی عسل صد در صد طبیعی که حرارت ندیده و تجزیه نشده است و ساکارز آن زیر 1% است یعنی 0.7% میباشد که طمعی بسیار عالی دارد. عسل فوراور به سادگی هضم می شود و منبعی سریع و طبیعی برای انرژی بدن شما در هر زمان و هر مکانی است. این عسل به دلیل اینکه تجزیه نشده است باعث انرژی بخشی بسیار زیاد می شود.

زمان های قدیم از عسل به خاطر خواص آنتی باکتریال و ضد قارچی اش بهره می بردند. عسل تنها جایگزینی برای شکر نیست بلکه باید برای سلامتی بیشتر در تغذیه شما جایگاهی ثابت و مقتدرانه داشته باشد. یک قاشق غذاخوری عسل دارای 64 گرم کالری است و هیچ چربی و کلسترولی ندارد. عسل همچنین دارای ویتامین ها، آنزیم های مفید، اسید آمینه و مواد معدنی مانند کلسیم، آهن، سدیم کلرین، منیزیم، فسفات و پتاسیم می باشد. از جمله خواص عسل این است که به کاهش رشد باکتری ها کمک می کند و به خاطر خواص آنتی اکسیدانی برای حذف رادیکال های آزاد مفید است. عسل شاید یکی از بهترین و مفیدترین شیرین کننده های این سیاره باشد و همه ما می دانیم بهتر است از شکر کمتر استفاده کنیم.خواغص عسل به صورت تیتروار می توان کمک به درمان آلرژی، تقویت کننده انرژی،تقویت کننده حافظه،کاهش سرفه،کمک به خواب راحت، کمک به رفع شوره سر، درمان زخم و سوختگی،درمان تبخال، رفع اسید معده،تقویت سیستم ایمنی و خاصیت های فراوان دیگری دارد .

روش استفاده:
• این محصول را می توان به تنهایی یا به عنوان شیرین کننده طبیعی مصرف نمود؛
• برای افراد دیابتی بسیار مناسب است؛
• روزانه 2 تا 3 تا قاشق مصرف شود.

500 گرم

دیدگاه‌ خود را بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *